Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fANNAtics. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fANNAtics. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 25 września 2011

Anna Vissi na Cyprze


Wczoraj, tuż po godz. 18.00 Anna Vissi przyleciała na Cypr. Na lotnisku w Larnace czekało na nią kilkudziesięcioro najbardziej oddanych fanów w różnym wieku, którzy powitali Annę, śpiewając wspólnie tradycyjną cypryjską pieśń "Το Giasemi Mou".



Zdjęcia pochodzą z profilu Simone Vanessa Georgiou na Facebooku.


Inne zdjęcia na Facebooku.

czwartek, 15 września 2011

Anna Vissi - Me Tin Elita, 14.09.2011

Na profilu fANNAtics w portalu You Tube jest już dostępny zapis wczorajszego odcinka programu Me Tin Elita, którego Gościem była Anna Vissi. Zobaczcie jego fragment.

niedziela, 20 grudnia 2009

Urodziny Anny Vissi

Tak... Wiem, że naprawdę trudno w to uwierzyć, ale Anna Vissi skończyła właśnie 52 lata!

Anna Vissi w Athinon Arena 20.12.2009


Anna Vissi w Athinon Arena 20.12.2009


W nocy z 19 na 20 grudnia podczas swojego wieczoru w Athinon Arena Anna obchodziła swoje kolejne urodziny. Był ogromny tort, tłumy wielbicieli, tradycyjne "Happy Birthday" wydobywające się z setek gardeł oraz niespodzianka przygotowana przez fANNAtics w postaci DVD z życzeniami nagranymi dla Anny przez Jej fanów. To właśnie ten prezent wywołał u Niej największe emocje...

Życzenia od fannatics.gr


Yupi.gr - 20.12.2009
panoramapress.gr - 20.12.2009
Download:
FLVMP43GP
Download:
FLVMP43GP
Download:
FLVMP43GP

czwartek, 3 grudnia 2009

Złóż życzenia urodzinowe Annie Vissi!

W związku z nadchodzącymi urodzinami Anny Vissi (20 grudnia) fANNAtics organizuje w tym roku specjalną akcję, zachęcając wszystkich sympatyków Anny, aby spróbowali nagrać krótki filmik wideo z życzeniami dla Niej. Taki filmik, który z powodzeniem może być zrealizowany nawet w naszym ojczystym języku, należy umieścić na portalu You Tube, a następnie link do niego przesłać pod adresem e-mail: wishes@fannatics.gr. Zakładki do wszystkich filmów zostaną umieszczone na specjalnie utworzonym kanale Happy Birthday Anna Vissi!

Materiały można publikować i wysyłać w dowolnym czasie, ale te, które fANNAtics otrzyma do 15 grudnia br. zostaną zmontowane razem w wyjątkowy film, który Anna Vissi otrzyma w formie DVD w prezencie urodzinowym od Fanów. Warto spróbować…

środa, 7 października 2009

Anna Vissi & Nadirah X

Pojawiają się kolejne zapowiedzi anglojęzycznego albumu Anny Vissi, takie jak np. ta na stronie fanów Eurythmics (Dave Stewart's jest jednym z gości, który pojawi się na płycie). Zdjęciach, na których jest Anna i Nadirah X pochodzą ze studia WME Dave'a Stewart'a i Glena Ballarda w Los Angeles, gdzie wiosną była nagrywana część materiału.


sobota, 26 września 2009

Apo Makria Ki Agapimenoi - premiera wideo!

Jutro, 27.09.2009 o godz. 21.00 czasu greckiego ( w Polsce godz. 20.00) na stronie fANNAtics odbędzie się premiera nowego wideoklipu Anny Vissi do piosenki "Apo Makria Ki Agapimenoi" w remixie Alexa Papaconstantinou.

wtorek, 14 lipca 2009

Anna Vissi - koncert w Odeonie

Dziesiątki artykułów zostały już napisane na temat planowanego występu Anny Vissi w Odeonie we wrześniu br. Do dziś jednak nie ma ostatecznej odpowiedzi, czy koncert się odbędzie. Prawdą jest, że początkowo Centralna Rada Archeologiczna odmówiła Annie Vissi i innym znanym artystom wykorzystania rzymskiego Odeonu, ale ostatecznie zweryfikowała swoją pierwotną decyzję, mając na uwadze cel koncertu, którym jest wsparcie Greckiego Towarzystwa Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych.

Kiedy wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku znowu pojawiły się pogłoski, że koncert został odwołany przez ELEPAP i jakoby taka informacja miała się pojawić na oficjalnej stronie organizacji. Z wiarygodnego źródła pochodzącego z bliskich kręgów Anny Vissi docierają jednak dobre wieści, że jak dotąd nie było żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie i wszystko pozostaje bez zmian. Informacje te potwierdza także fANNAtics.

środa, 1 lipca 2009

Anna Vissi - Alpha TV, 1.07.2009

Najnowszy materiał filmowy, właśnie opublikowany w sieci przez fANNAtics. Obszerny fragment popołudniowego programu Alpha TV, w którym trwała dziś ożywiona dyskusja na temat koncertu Anny Vissi w Atenach. W programie można było zobaczyć krótkie fragmenty piosenek wykonywanych wczoraj przez Annę na deskach Theatro Vrahon Melina Merkuri oraz rozmowę przeprowadzoną dzień wcześniej w czasie prób do koncertu.



I jeszcze obszerny reportaż wyemitowany dziś przez Star TV:

poniedziałek, 15 czerwca 2009

Spotkanie Fanów Anny Vissi

Kolejne spotkanie wielbicieli Anny Vissi zrzeszonych w Jej oficjalnym Fan-Clubie. Tym razem będzie to głównie spotkanie organizacyjne związane ze zbliżającym się finałem MAD Video Music Awards 2009. Dla Fanów Anny została zorganizowana pula biletów na uroczystość wręczenia nagród oraz pewna ilość firmowych koszulek. Wszystko, niestety, w Grecji...

sobota, 7 lutego 2009

Anna Vissi w klubie Starz!

W ostatni czwartkowy wieczór Anna Vissi była Gościem Sakisa Rouvasa w "Starz" - jednym z najlepszych ateńskich klubów grających muzykę live. Anna dała ponad półgodzinny show, na który złożyły się m.in. piosenki: "Dodeka", "Pragmata", "Stin Pira", "Agapi "Ypervoliki" i "Kravgi". Kilka utworów z repertuaru Anny zaśpiewał także sam Sakis. Ekskluzywny materiał wideo z tego wydarzenia zarejestrowany m.in. przez fANNAtics możecie obejrzeć poniżej.

Anna & Sakis



Dodeka



Stin Pira




Linki do pozostałych materiałów filmowych na You Tube:

Agapi Ypervoliki, Kravgi - Se Thelo Medley
Pragmata

Dużo zdjęć Anny Vissi i Sakisa Rouvasa z całego wieczoru można obejrzeć w Gelerii na stronie interentowej fANNAtics. Polecam!

A tutaj jest artykuł na ten temat na portalu Womenly.gr.

niedziela, 14 grudnia 2008

Apagorevmeno - premiera wideoklipu!

Oto najnowszy wideoklip Anny Vissi zrealizowany do tytułowej piosenki z płyty "Apagorevmeno". Jego premiera miała miejsce dziś wieczorem na stronach fANNAtics:


środa, 10 grudnia 2008

Apagorevmeno na annavissi.net



Na oficjalnej witrynie internetowej Anny Vissi, którą można znaleźć w sieci pod adresem www.annavissi.net, od wczoraj sporo niespodzianek. Layout stron został zupełnie zmieniony i teraz w całości nawiązuje do "Apagorevmeno" - nowej płyty Anny. W jednym miejscu mamy wszystko to, na co czekaliśmy aż 3 lata. Są to m.in. fragmenty nowych piosenek, galeria foto, a w niej kilkanaście gorących perfekcyjnych zdjęć Anny oraz galeria wideo z materiałami filmowymi obejmującymi pracę w studio, nagranie spotu reklamowego do płyty i teledysku do piosenki "To Parelthon Mou". Wielbicieli Anny na pewno ucieszą także nowe wspaniałe tapety, które można pobrać w kilku najpopularniejszych rozdzielczościach. Ze strony w prosty sposób, za pomocą jednego kliknięcia, da się przenieść się do witryny Cosmote, gdzie można kupić piosenki Anny w postaci dzwonków na telefon, jak również do witryny wydawcy płyty sony BMG w celu zakupu albumu bądź poszczególnych utworów. A gdyby komuś tego wszystkiego było mało, zawsze może przekierować się na strony Oficjalnego Fan-Clubu Anny Vissi fANNAtics, na których żaden ruch Anny nie pozostaje nieodnotowany...

poniedziałek, 1 grudnia 2008

Nowe piosenki Anny Vissi na stronie Cosmote

Jak już wspominałam kilka dni temu, znamy już trzy premierowe piosenki Anny Vissi! Są to:
- "Apagorevmeno" (muz. Patric Leonard, sł. Eleana Vraxali),
- "Kontra" (muz. Dan Wilson, sł. gr. Mirto Kontova),
- "Apo Makria Ki Sgapimenoi" (muz. Anna Vissi, sł. Mirto Kontova).

Te trzy utwory promują nową, długo oczekiwaną, grecką płytę Anny zatytułowaną "Apagorevmeno", która będzie mieć swoją premierę 9 grudnia br. w dniu imienin Anny Vissi (i wptki - autorki tej strony ;-). Piosenek można posłuchać na stronie greckiego operatora komórkowego Cosmote, który jest mecenasem płyty. Można je stamtąd również pobrać w formie dzwonków.



W dniu opublikowania nowych piosenek Anny Vissi ruch na stronie internetowej Cosmote wzrósł o kilkaset procent! Podobnie było w Oficjalnym Fan-Clubie Anny - fANNAtics, który otrzymał blisko 600 wiadomości z komentarzami do piosenek, w większości entuzjastycznymi. Opublikowane na You Tube filmiki z piosenkami Anny tylko w ciągu pierwszych 4 godzin obejrzało 2400 użytkowników!

czwartek, 23 października 2008

Anna Vissi - wiadomość dla Fanów!

fANNAtics zarejestrował i opublikował nagranie Anny Vissi skierowane do wszystkich Jej Fanów zrzeszonych w Oficjalnym Fan-Clubie:



Z sympatycznej wypowiedzi Anny wynika, że jest bardzo ucieszona ilością zarejestrowanych członków Fan-Clubu, która przekroczyła już 3000 osób! Anna dziękuje wszystkim, którzy mają swój udział w jego powstaniu i codziennej działalności. Podkreśla również swoją sympatię, z którą od samego początku podchodziła do idei fANNAtics, szczególnie chwaląc sobie jego nazwę. W krótkim filmiku Anna zapewnia także, że za każdym razem, gdy ma kontakt z Fan-Clubem, czuje i widzi, że powstał on z wielkiej miłości i potrzeby serca. Jest z niego bardzo dumna i ma nadzieję, że w przyszłości zrzeszonych w nim Fanów będzie jeszcze więcej.

Przy tej okazji Anna Vissi chce również pochwalić się nam swoim nowym albumem. Chciałaby powiedzieć, że jest to Jej najlepsza płyta, ale nie może, ponieważ zawsze, gdy kończy nowe nagranie wydaje Jej się, że jest to najlepszy materiał, jaki kiedykolwiek zarejestrowała. Podkreśla, że wszystkie Jej wcześniejsze albumy są dla Niej bardzo ważne, mają swój niepowtarzalny urok i każdy z nich jest odzwierciedleniem jakiegoś specyficznego okresu w Jej życiu. Anna ma nadzieję, że będziemy w stanie poczuć i zrozumieć nastrój w jakim była, nagrywając i tę nową płytę, gdy będziemy jej słuchać. Kiedy materiał będzie już ostatecznie zmiksowany, Anna obiecuje zorganizowanie spotkania z Fanami, podczas którego wszyscy wspólnie będą mogli posłuchać nagrań, a Fani wybrać te piosenki, które im się najbardziej podobają.

Ostatnie słowa Anny Vissi to znów podziękowania dla Fanów, którzy - jak deklaruje - są dla Niej naprawdę ważni. Wszystko, co robi Anna wynika z Jej duszy i wnętrza, jednak to my - Fani, z wielką miłością, z głębi serca, na swój magiczny sposób, z fanatyczną wiarą i oddaniem często wskazujemy Jej najwłaściwszy kierunek... I za to, między innymi, Anna nas kocha!

poniedziałek, 6 października 2008

Anna Vissi na Gali w Londynie 4.10.2008

Wczoraj wieczorem Anna Vissi zaśpiewała w Grosvenor House w Londynie na Gali dobroczynnej organizowanej przez Radiomarathon. Koncert Anny, który trwał blisko 3 godziny, okazał się wielkim sukcesem. Tłumy gości mogły podziwiać Ją, ubraną tym razem w czarną sukienkę w stylu Charleston, w bardzo zróżnicowanym show, które rozpoczęło się od piosenki "Logia Kai Siopes". W Gali zazanczyli swój udział także Takis Kouvatseas i Christos Psomopoulous.

Wczoraj Anna Vissi wróciła już do Aten, aby już dziś rozpocząć ostateczny wybór piosenek, które znajdą się na Jej nowym greckim albumie. Premiera w grudniu br.!




Fotografie pochodzą z Galerii fANNAtics - Oficjalnego Fan-Clubu Anny Vissi.

niedziela, 6 stycznia 2008

Odnowione Fan Cluby Anny Vissi

Wraz z nadejściem Nowego Roku sporym zmianom uległy internetowe witryny dwóch głównych Fan Clubów Anny Vissi – z Cypru i Grecji.

www.annavissi-thestar.com

Całkowicie przeobraziła się witryna internetowa Cypryjskiego Fan Clubu Anny Vissi, która połączy teraz w sobie dotychczasowy Fan-Club z Pathfinder, stronę informacyjną poświęconą Annie Vissi działającą wcześniej pod adresem: www.anna-vissi.info oraz kanał You Tube z wieloma filmami związanymi z Anną.

www.fannatics.gr

Od Nowego Roku rozpoczął działalność Fannatics - Oficjalny Fan Club Anny Vissi, powstały na bazie Anna Vissi-Star i www.annavissi.info. W zamierzeniu ma on być miejscem, które połączy wszystkich Fanów Anny rozsianych po świecie.

Anna Vissi by wptka już nawiązała współpracę z w/w.