Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DVD Apagorevmeno. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DVD Apagorevmeno. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 września 2009

Anna Vissi - Panorama Press, 3.09.2009

W internetowym wydaniu Panorama Press ukazał się artykuł napisany po konferencji prasowej Anny Vissi w Patras, który systematyzuje najnowsze informacje związane z planami Anny.

Po pierwsze, w przygotowaniu jest reedycja albumu "Apagorevemno" z czterema nowymi piosenkami. Dwie z nich to produkcje Alexa Papaconstantinou, trzecia została napisana przez samą Annę, a ostatnia wciąż pozostaje tajemnicą. Premiera wydawnictwa jest przewidziana na drugą połowę października br.

Po drugie, w Athinon Arena, o czym pisałam już wcześniej, w wieczorach Anny gościnnie wezmą udział: zespół Ble, Giorgos Sampanis i Mario. Anna znów postanowiła zainwestować w młodych lub mniej komercyjnych artystów. Podobnie było przed kilku laty, gdy zaprosiła do swojego show w Votanikos mało znanych: Dimitrisa Korgialasa, Despinę Olympiou i Goin' Through.

Poza tym, w połowie września br. ukaże się wideoklip do piosenki "Apo Makria Ki Agapimnenoi", a w grudniu br. - DVD "Apagorevmeno Tour", obie produkcje w reżyserii Christine Crokos. Przedsmak długo oczekiwanej płyty anglojęzycznej Anny Vissi będziemy mieć w październiku br. - wtedy w internecie ma się pojawić pierwszy singiel z tego albumu. Premiera pełnego wydawnictwa jest zaplanowana na początek 2010 roku.

Panorama Press - 3.09.2009

A tutaj jeszcze trochę zdjęć z Patras.

czwartek, 23 lipca 2009

Anna Vissi - najnowsze informacje!

Wczoraj po południu Anna Vissi była Gościem czterech rozgłośni radiowych. Trzy z tych wywiadów były realizowane na żywo (Radio Maximum FM 93.6, Radio Polis 102.6 i Radio Evros 97.1 FM), jeden zostanie wyemitowany dziś wieczorem. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim trwającej trasy koncertowej, ale nie tylko. Przed nami masa atrakcji, które Anna przygotowała dla tysięcy swoich wielbicieli na najbliższe miesiące. W skrócie wygląda to następująco:

- Pod koniec września br. ukaże się edycja specjalna albumu "Apagorevmeno", na której znajdą się dwie nowe piosenki i kilka remixów. Jeden z nowych utworów będzie miał angielski i grecki tekst.

- Zdjęcia do następnego wideoklipu "Apo Makria Kai Agapimenoi" są kręcone w różnych miastach, które Anna odwiedza w ramach trasy koncertowej. Teledysk będzie w typie "on the road" i pokaże Annę w trasie, reżyseruje Christine Crokos.

- Ukaże się DVD "Apagorevmeno", na którym oprócz fragmentów z letnich koncertów Annny znajdą się obszerne materiały filmowe zza kulis trasy.

- Powrót do pracy nad albumem anglojęzycznym Anna planuje już we wrześniu br. Płyta ukaże się w 2010 roku w wersji CD i cyfrowej. Jeśli chodzi o piosenkę "Get Out", to Anna wolałaby jej nie rozpowszechniać, jednak z uwagi na to, że jest to ulubiony kawałek Jej fanów, nie jest to jeszcze Jej decyzja ostateczna.

- Koncert w teatrze antycznym Irodeio w Atenach odbędzie się, ale najprawdopodobniej dopiero wiosną przyszłego roku. W tej chwili Anna nie ma już czasu na odpowiednie przygotowanie widowiska.

- Począwszy od 16 października br. Anna Vissi będzie występować w Athinon Arena. Właśnie finalizowana jest lista greckich i międzynarodowych gości, którzy pojawią się z Nią na scenie. Po tych koncertach w planach jest kontynuacja trasy koncertowej "Apagorevmeno". Anna ma zawitać do tych greckich miast, do których nie udało się Jej dotrzeć tego lata.

- W planach jest także płytka z piosenkami "Apagorevmeno", "Stin Pira", "Anakoxi" i "5 Xronia Dikasmenos" w języku angielskim oraz paroma nowymi utworami.

- Do producentów filmu "Sex w wielkim mieście 2" trafiła piosenka Anny "Apagorevmeno". Wkrótce ma zapaść decyzja, czy znajdzie się ona na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu. Ten utwór może być pierwszym singlem, który ukaże się na rynku w wersji cyfrowej już we wrześniu br.

- W najbliższą niedzielę Anna Vissi wystąpi na wielkiej imprezie plenerowej a Ardas.

Zobacz: Anna Vissi na Ardas Live 09.