Dziś m.in. najpopularniejsze w ostatnich dniach zdjęcie Anny Vissi i Sakisa Rouvasa. Głośny "hot kiss" wieloletnich przyjaciół wynikły spontanicznie w czasie występu obojga Artystów w Politia Live Clubbing w Thessalonikach. Wydarzenie to zostało uznane jako ostateczne potwierdzenie zapowiadanych już wcześniej wspólnych koncertów Anny i Sakisa w Athinon Arena w najbliższym sezonie zimowym.
troktiko.blogspot.com
greekreporter.com
sigmalive.com
yupi.gr
zapnew.blogspot.com
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Duety. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Duety. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 1 lipca 2010
Anna Vissi i Sakis Rouvas
sobota, 26 czerwca 2010
Anna & Sakis w Politia Live Clubbing
W piątkowy wieczór, zaledwie dwa dni po swoim powrocie z Australii, Anna Vissi była Gościem Sakisa Rouvasa w jego nocnym show w Politia Live Clubbing w Thessalonikach. Anna i Sakis zaśpiewali wspólnie m.in. piosenkę "Ola S'agapane", a sama Anna swój megahit "Dodeka".
madata.gr
ourgreektv.blogspot.com
gossip-tv.gr
rezoume.blogspot.com
madata.gr
ourgreektv.blogspot.com
gossip-tv.gr
rezoume.blogspot.com
sobota, 19 czerwca 2010
Anna Vissi & Dave Stewart - Leap Of Faith
Piosenka "Leap Of Faith" w wykonaniu Anny Vissi i Dave'a Stewarta na dobre zagościła już zarówno w programie koncertów Anny jak i sercach wielbicieli Obojga Artystów. Ostatnio Duet ten mogliśmy obejrzeć i usłyszeć 16 maja br. na uroczystości wręczenia Balkan Music Awards 2010 w Sofii. Wcześniej, przez cały jesienno-zimowy sezon artystyczny, Anna Vissi wykonywała tę piosenkę w wirtualnym duecie z Dave'm podczas swoich wieczorów w Athinon Arena. Piosenka, do której muzykę i tekst napisał Dave Stewart oraz towarzyszący jej teledysk w reżyserii Christine Crokos, zostały zadedykowane Grego'wi Ladanyi'emu - tragicznie zmarłemu na Cyprze we wrześniu ubiegłego roku znanemu producentowi muzycznemu, który był wielkim przyjacielem Anny.
Leap Of Faith
I don't know that much about you
I just know that when I touch you
Everything just fades away
I don't need you to surrender
I just want you to be tender
In everything you do or say
Lonely hearts always play it safe
As for me I know it’s gonna take
A leap of faith you won't know
Close your eyes just let go
Give it up don't look back
Don't turn around it’s a long way down
After all no easy way it's gonna take a leap of faith
Life is full of strange reversals
Relationships that were rehearsals
Ffor that day when it gets real
It’s not that I'm optimistic
But in fact I'm realistic
You must believe before you close the deal
Lonely hearts always play it safe…
A leap of faith you won't know
Close your eyes just let go
Give it up don't look back
Don't turn around it's a long way down
After all no easy way it's gonna take a leap of faith
Leap Of Faith
I don't know that much about you
I just know that when I touch you
Everything just fades away
I don't need you to surrender
I just want you to be tender
In everything you do or say
Lonely hearts always play it safe
As for me I know it’s gonna take
A leap of faith you won't know
Close your eyes just let go
Give it up don't look back
Don't turn around it’s a long way down
After all no easy way it's gonna take a leap of faith
Life is full of strange reversals
Relationships that were rehearsals
Ffor that day when it gets real
It’s not that I'm optimistic
But in fact I'm realistic
You must believe before you close the deal
Lonely hearts always play it safe…
A leap of faith you won't know
Close your eyes just let go
Give it up don't look back
Don't turn around it's a long way down
After all no easy way it's gonna take a leap of faith
sobota, 20 lutego 2010
Anna & Sakis ponownie razem?
Być może jest jeszcze zbyt wcześnie, aby rozmawiać i pisać o kształcie przyszłego sezonu koncertowego, jednak pierwsze przymiarki do tegoż są już robione.Ponownie mówi się o wspólnych występach Anny Vissi i Sakisa Rouvasa, które miałyby mieć miejsce w którymś z nocnych klubów w Atenach.Artyści współpracowali już wcześniej z wielkim sukcesem, występując na jednej scenie w klubie Chaos w sezonie 1996/1997. Ich ówczesne koncerty spotkały się z fantastycznym przyjęciem publiczności, można więc przypuszczać, że i teraz byłoby przyjęte przez Fanów z wielką radością. Czy tak się stanie? Trzymajmy kciuki…
wtorek, 9 lutego 2010
Współpraca Anny Vissi z serbską gwiazdą piosenki
Anna Vissi i jeden z najbardziej znanych i obecnie najpopularniejszych serbskich piosenkarzy Željko Joksimović planują wkrótce nagrać duet. Anna niedawno odwiedziła Belgrad i spotkała się Željko i jego dziewczyną Jovaną Janković. Wszyscy dość spontanicznie zaczęli snuć plany o przyszłej współpracy. Biorąc pod uwagę fakt, że w tym roku Željko planuje koncerty w wielu greckich miastach, natomiast Anna Vissi poważnie myśli o koncercie w Belgradzie, uznali, że duet obydwojga Artystów byłby znakomitą promocją – zarówno dla Anny w Serbii, jak i dla Željko w Grecji. Piosenka, o której myślą Anna i Željko jest podobno zupełnie inna od dotychczasowych dokonań serbskiego piosenkarza. Warto wspomnieć, że informacja ta została już podana przez greckie media. Rozpoczęły się nawet spekulacje, że duet ten może być jedną z najlepszych kompozycji, jakie pojawiły się na przestrzeniu ostatnich kilku lat w Grecji.Blic online
niedziela, 11 października 2009
Anna Vissi & Dave Stewart!
Zaledwie piąty singiel i teledysk Anny Vissi z Jej ostatniej płyty "Apagorevmeno" ujrzał światło dzienne, a już szykuje się kolejna niespodzianka. Otóż, wkrótce Annę będzie można zobaczyć i usłyszeć w duecie z Dave'm Stewart'em! Kilka dni temu słynny muzyk opublikował na swoim profilu w serwisie Twitter wspólne zdjęcie z Anną wraz z informacją o nagranej z Nią piosence! Ma nosić tytuł "Leap Of Faith", a jej premierze towarzyszyć będzie oczywiście wideoklip!

Dave Stewart (właśc. David Allan Stewart) – ur. 9 września 1952, Sunderland, Tyne and Wear. Angielski muzyk i producent nagrań, wokalista, gitarzysta i multiinstrumentalista. Założyciel grup Spiritual Cowboys, Vegas i Platinum Weird, kompozytor muzyki filmowej. Największą popularność zyskał jako członek grupy Eurythmics. Jest także autorem wielu piosenek dla takich artystów, jak m.in.: Gwen Stefani, Jon Bon Jovi, Mick Jagger, U2, Katie Perry i TATU.
Yupi.gr - 10.10.2009
Ethrill.net - 11.10.2009

Dave Stewart (właśc. David Allan Stewart) – ur. 9 września 1952, Sunderland, Tyne and Wear. Angielski muzyk i producent nagrań, wokalista, gitarzysta i multiinstrumentalista. Założyciel grup Spiritual Cowboys, Vegas i Platinum Weird, kompozytor muzyki filmowej. Największą popularność zyskał jako członek grupy Eurythmics. Jest także autorem wielu piosenek dla takich artystów, jak m.in.: Gwen Stefani, Jon Bon Jovi, Mick Jagger, U2, Katie Perry i TATU.
Yupi.gr - 10.10.2009
Ethrill.net - 11.10.2009
środa, 1 kwietnia 2009
Anna Vissi - duet z Maxi Priest'em
W ekskluzywnym wywiadzie dla portalu Greekreporter.com Anna Vissi mówi o produkcji swojej nowej anglojęzycznej płyty i swoim pobycie w Los Angeles. "Zawsze chciałam żyć w Los Angeles i wiedziałam, że to się zdarzy" - powiedziała Anna, nazywając sibie też podróżniczką. Anna ujawniła również, że w związku z nowym albumem przygotowuje wiele niespodzianek, m.in. piosenkę w stylu reggae z angielskim piosenkarzem i muzykiem Maxi'e Priest'em.
środa, 17 grudnia 2008
Anna Vissi - duet z Christiną Aguilerą?
Właśnie znalazłam dziś w internecie informację o możliwej współpracy Anny Vissi z Christiną Aguilerą. Miałoby to nastąpić w przyszłym roku w przy okazji obecnie przygotowywanego przez Annę nowego greckiego show. Informacja jest oczywiście nieoficjalna i niepotwierdzona, ale przypuszczam, że coś musi być na rzeczy, skoro się pojawiła...piątek, 10 października 2008
Manolis Kontaros marzy o duecie z Anną Vissi
Manolis Kontaros - słynny grecki muzyk z bogatym dorobkiem płytowym, wrażliwy interpretator kreteńskiej muzyki, wirtuoz lutni, marzy o duecie z Anną Vissi - możemy przeczytać w dzisiejszym Espresso.Zobacz cały tekst w Espresso.gr - 10.10.2008
piątek, 18 lipca 2008
Despina Vandi - chce współpracować z Anną?
Nie wiadomo, czy to kolejna plotka powielana przez dziennikarzy, czy też wydarzyło się coś nowego, ale na stronach greckiego Love Radio czytamy, że Despina Vandi w jednym ze swoich ostatnich wywiadów w programie "Panorama of Thessalonica" zgłosiła chęć podjęcia współpracy z Anną Vissi.
Byłaby to kolejna deklaracja Despiny w tej sprawie. Artystka jakiś czas temu, tym razem w rozmowie z Kosmoradio, mówiła już, że jej współpraca z Anną mogłaby być znakomitym przedsięwzięciem. Despina powoływała się wtedy na sukces, jaki odniosły przed laty, decydując się na współpracę, dwie amerykańskie gwiazdy piosenki: Whitney Houston i Mariah Carey.
A oto linki do dwóch materiałów filmowych, które obrazują powyższe słowa:
- Whitney Houston mówi o Mariah Carey (1990),
- rozmowa z Whitney Houston i Mariah Carey w programie Oprah Winfrey Show (1998).
Byłaby to kolejna deklaracja Despiny w tej sprawie. Artystka jakiś czas temu, tym razem w rozmowie z Kosmoradio, mówiła już, że jej współpraca z Anną mogłaby być znakomitym przedsięwzięciem. Despina powoływała się wtedy na sukces, jaki odniosły przed laty, decydując się na współpracę, dwie amerykańskie gwiazdy piosenki: Whitney Houston i Mariah Carey.
A oto linki do dwóch materiałów filmowych, które obrazują powyższe słowa:
- Whitney Houston mówi o Mariah Carey (1990),
- rozmowa z Whitney Houston i Mariah Carey w programie Oprah Winfrey Show (1998).
środa, 12 marca 2008
Anna & Natasa w Votanikos - video
Kilka dni temu w "Kafes Me Tin Eleni" ("Kawa z Helen") - porannym telewizyjnym show Eleni Menegaki, autorka wspomniała o pogłoskach mówiących o tym, że Anna Vissi będzie pracować z NatasąTheodoridou w bliskiej przyszłości. Menagaki stwierdziła, że menagement Natasy prowadzi negocjacje dotyczące współpracy obu Pań w którymś z klubów.
Na dobry początek krótki filmik ze wspólnego występu Anny Vissi i Natasy Theodoridou w Votanikos 1 marca br. Więcej informacji na temat całego wieczoru w poście z 6.03.2008.
wtorek, 11 marca 2008
Anna Vissi z wizytą na Cyprze i... w klubie
Anna Vissi odwiedziła Cypr w ubiegłym tygodniu. Głównym celem Jej wizyty na wyspie była wizyta u Rodziców. Anna spotyka się z Nimi zawsze przed dłuższymi wyjazdami do Ameryki. Anna miała także kilka spotkań zawodowych związanych z Jej ewentualnym kolejnym koncertem na Cyprze.
W dniu powrotu do Aten, Anna odwiedziła klub, w którym występuje obecnie Jej przyjaciółka Alkisti Protopsalti. Panie śpiewały razem przez ponad pół godziny. Krótki filmik z tego występu możecie obejrzeć dzięki Oficjalnemu Fan Clubowi "fANNAtics".
poniedziałek, 3 marca 2008
Anna Vissi & Sakis Rouvas ponownie w duecie?
W oczekiwaniu na zaplanowane na końcówkę tego roku wspólne koncerty Anny Vissi i Antonisa Remosa warto odnotować, że w internecie pojawiły się nie potwierdzone informacje, jakoby Anna planowała wkrótce jeszcze inny duet – z Sakisem Rouvasem. Plotki mówią o ich planowanych wspólnych występach w jednym z greckich klubów (nazwa nie jest jeszcze podawana).
Anna i Sakis występowali już razem w 1997 roku w klubie Chaos. Ich ówczesne koncerty spotkały się z fantastycznym przyjęciem publiczności i okazały się wielkim sukcesem. Powtórzenie tej współpracy obecnie byłoby przyjęte przez Fanów obojga Artystów z wielką radością. Czy tak się stanie? Czas pokaże, czy pogłoski były prawdziwe…Na zdjęciu: Anna & Sakis (Chaos, 1997)
środa, 30 stycznia 2008
Anna Vissi i Antonis Remos - wspólne koncerty!
Wszystko wskazuje na to, że zapowiadane na luty i marzec tego roku europejskie spotkania Anny Vissi z publicznością nie odbędą się jednak wcześniej niż w II kwartale. Wciąż czekamy na ogłoszenie dat i miejsc najbliższych koncertów, które mają być kontynuacją trasy rozpoczętej jesienią ubiegłego roku.
W internecie pojawiła się za to informacja, wybiegająca w przyszłość dużo dalej, o tym, że Anna Vissi i Antonis Remos podpisali kontrakt na wspólne występy w Athinon Arena Music Hall w Atenach w sezonie 2008/2009. Choć perspektywa to dość odległa, to bardzo miła. Anna i Antonis znają się i przyjaźnią od lat. Zawsze się wspierali i popierali nawzajem swoje działania artystyczne. Ich wspólne koncerty bardzo by nas ucieszyły...
Sama Anna wybiera się teraz do USA, gdzie ma uczestniczyć w pracach amerykańskich muzyków nad remixami Jej nowych anglojęzycznych piosenek.
W internecie pojawiła się za to informacja, wybiegająca w przyszłość dużo dalej, o tym, że Anna Vissi i Antonis Remos podpisali kontrakt na wspólne występy w Athinon Arena Music Hall w Atenach w sezonie 2008/2009. Choć perspektywa to dość odległa, to bardzo miła. Anna i Antonis znają się i przyjaźnią od lat. Zawsze się wspierali i popierali nawzajem swoje działania artystyczne. Ich wspólne koncerty bardzo by nas ucieszyły...
Sama Anna wybiera się teraz do USA, gdzie ma uczestniczyć w pracach amerykańskich muzyków nad remixami Jej nowych anglojęzycznych piosenek.
czwartek, 24 stycznia 2008
Vissi / Vandi - współpraca?
Spekulacje na temat ewentualnej współpracy tych dwóch gwiazd greckiej piosenki sięgają ładnych kilku lat wstecz. Wszyscy wiemy, że Despina Vandi zaczęła mówić o współpracy z Anną Vissi jeszcze w czasie, gdy ta grała w musicalu "Mala", czyli w 2002 roku. Ostatnio w wywiadzie dla Kosmoradia z Salonik Vandi ponownie stwierdziła, że jej współpraca z Anną byłaby wspaniałym pomysłem.
Sama Anna Vissi jak dotąd nie wypowiedziała się jednoznacznie w tej sprawie. Nigdy nie zaprzeczyła krążącym pogłoskom, ale nigdy również oficjalnie nie zaaprobowała pomysłu. W 2006 roku, w wywiadzie dla Love Radio, powiedziała za to, że obie (Anna i Despina) znajdują się w dwóch zupełnie różnych punktach swojej drogi artystycznej i stwierdziła, że dlatego w tej chwili nie ma pomysłu, jak miałaby ich ewentualna współpraca w duecie wyglądać.
Nigdy nie mów nigdy...
Nigdy nie mów nigdy...
Subskrybuj:
Posty (Atom)




