Portal Myself podjął się podsumowania weekendowych atrakcji koncertowych, jakie przez cały obecny sezon jesienno-zimowy proponuje stolica Grecji. Wśród miejsc wartych odwiedzenia ze względu na występujące w nich Gwiazdy bezapelacyjnie pierwsze miejsce przyznano Athinon Arena ze wspaniałym show Anny Vissi i Sakisa Rouvasa. Jak zauważa autor artykułu, niezmiennie od 15 października 2010 r., w każdy piątek i sobotę, sala przeżywa prawdziwe oblężenie wielbicieli greckiej muzyki, fanów obojga Artystów oraz przedstawicieli szeroko rozumianego showbiznesu, którzy chcą zobaczyć Annę i Sakisa na żywo.
W zestawieniu uwzględniono także programy m.in.: Despiny Vandi w Vox, Giorgosa Mazonakisa w Votanikos, Elli Kokkinou w Anodo oraz Antonisa Remosa i Eleny Paparizou w Diogenis Studio.
myself.gr
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Despina Vandi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Despina Vandi. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 15 lutego 2011
środa, 7 października 2009
Vissi / Vandi - ta sprawa nie ma końca...
Grecka prasa wciąż ekscytuje się przypadkowymi związkami pomiędzy Anną Vissi i Despiną Vandi. Tym razem Magazyn OK, a za nim portal Yupi.gr, opublikował informację na temat ich niemal jednoczesnego powrotu z Cypru. Obie Panie znalazły się na wyspie z różnych powodów zawodowych (Anna Vissi w związku z koncertem w Nikozji kończącym Jej trasę koncertową Apagorevmeno). W ostatni czwartek powróciły do Aten tego samego dnia, w odstępie zaledwie 3 godzin - Despina o godz. 15.00, a Anna o godz. 18.00.
Jak podaje prasa, na Cyprze gościła ostatnio także inna popularna grecka piosenkarka - Natasa Theodoridou, która do Grecji wracała tym samym lotem co Anna. "Natasa przez pewien czas rozmawiała z Anną, wyrażając m.in. żal z powodu utraty partnera Anny, Grega Ladanyi'ego. Była wyraźnie wstrząśnięta tragicznym incydentem, który miał miejsce przed koncertem w Nikozji" - pisze OK, powołując się na osobę, która znajdowała się wtedy w pobliżu artystek.
Yupi.gr - 7.10.2009
Jak podaje prasa, na Cyprze gościła ostatnio także inna popularna grecka piosenkarka - Natasa Theodoridou, która do Grecji wracała tym samym lotem co Anna. "Natasa przez pewien czas rozmawiała z Anną, wyrażając m.in. żal z powodu utraty partnera Anny, Grega Ladanyi'ego. Była wyraźnie wstrząśnięta tragicznym incydentem, który miał miejsce przed koncertem w Nikozji" - pisze OK, powołując się na osobę, która znajdowała się wtedy w pobliżu artystek.
Yupi.gr - 7.10.2009
Etykiety:
Cypr,
Despina Vandi,
Greg Ladanyi,
Natasa Theodoridou
środa, 26 sierpnia 2009
Vissi / Vandi / Frangoulis
U nas rozpoczęły się już powroty z wakacji, a w Grecji sezon ogórkowy wciąż w pełni! Jednym z dowodów na to mogą być kolejne informacje na portalu Yupi.gr zajmującym się życiem gwiazd i celebrytów. Dziś ukazały się tam aż dwa teksty prezentujące Annę Vissi w kontekście dwójki innych artystów greckich. Pierwszym z nich jest Mario Frangoulis, który - jak podaje autor artykułu - z powodu dzisiejszego koncertu Anny Vissi w Xanthi odwołał swój udział w festiwalu muzycznym organizowanym w tym mieście. Jako argument podał zupełnie odmienną stylistykę, zarówno estetyczną jak i ideologiczną, swojej twórczości od tej prezentowanej przez Annę. Mówi się jednak, że prawdziwym powodem jest jego niechęć do Anny zapoczątkowana przed laty pewną niemiłą wymianą zdań obojga oraz jego kłótnią z Nikosem Karvelasem, który stanął wtedy po stronie Anny. Drugą osobą, z którą w następnym artykule "zestawiono" Annę jest znowu Despina Vandi. Jak się okazało i ona, i Anna Vissi w najbliższym sezonie jesienno zimowym zapowiadają premierę swoich nowych programów artystycznych. Anna już przygotowuje się do koncertów, które rozpoczną się w listopadzie w Athinon Arena, natomiast Despina z kolei planuje serię występów w Enastron Pireusu Street - klubie nocnym, który w ubiegłym roku gościł u siebie Notisa Sfakianakisa. A więc, obie Panie będą miały premierę w tym samym sezonie, w tym samym czasie i w tej samej okolicy! Wszyscy już czekają na wyniki tego starcia. A miało nie być więcej porównań Vissi/Vandi...
Yupi.gr - 26.08.2009 (Frangoulis)
Yupi.gr - 26.08.2009 (Vandi)
Yupi.gr - 26.08.2009 (Frangoulis)
Yupi.gr - 26.08.2009 (Vandi)
środa, 5 sierpnia 2009
Zmiana daty koncertu Despiny Vandi na Cyprze
Koncert Despiny Vandi, który miał się odbyć w miejscowości Ayia Napa na Cyprze tego samego dnia, w którym Anna Vissi kończy w Nikozji swoje wielkie tournee został odwołany. Z przyczyn, które na razie nie są znane, Despina Vandi zaśpiewa na Cyprze dużo wcześniej, bo już 4 września br. i w innym miejscu, tj. w Limassol. Domysły odnośnie przyczyn tej zmiany nasuwają się same...
Informacja pochodzi z cypryjskiej edycji czasopisma "Beautiful People".
Informacja pochodzi z cypryjskiej edycji czasopisma "Beautiful People".
Etykiety:
Apagorevmeno Summer Tour,
Cypr,
Despina Vandi
czwartek, 30 lipca 2009
Vissi - Nikozja / Vandi - Ayia Napa
Sensacyjna wiadomość pojawiła się wczoraj w internecie: 25 września br. na Cyprze odbędą się jednocześnie koncerty Anny Vissi i Despiny Vandi! Anna zaśpiewa w Nikozji, Despina - w Ayia Napie. To prawdziwe wyzwanie dla obu Artystek i prawdziwa próba wierności, oddania i zaangażowania dla Fanów. Być może również ostateczne rozstrzygnięcie wieloletnich dylematów, która z Pań jest autentyczną Królową greckiej piosenki! Oczywiście, przede wszystkim dla dziennikarzy i czytelników ich intryg, którzy wciąż podsycają rzekomy konflikt i konkurencję Anny i Despiny. Dla nas, Fanów Anny, nie ma wątpliwości, kto jest najlepszy, prawda?
Etykiety:
Apagorevmeno Summer Tour,
Cypr,
Despina Vandi
sobota, 4 lipca 2009
Anna Vissi - koncert w Thessalonikach 2.07.2009
Jak możemy przeczytać m.in. na portalu Yupi.gr, drugi koncert Anny Vissi, grany przez Nią w ramach letniej trasy koncertowej "Apagorevmeno" w Thessalonikach, spotkał się z nieprawdopodobnie owacyjnym przyjęciem ponad 6 tys. osób, które przybyły w piątkowy wieczór do Theatro Gis. Wśród widzów był m.in. Giorgos Tsalikis. W czasie koncertu, który trwał do wczesnych godzin rannych (!) Anna powiedziała m.in., że traktuje Thessaloniki niemal jak swój drugi dom, bowiem to właśnie tu, przed wielu laty, rozpoczęła swoją karierę, zdobywając I nagrodę na Festiwalu Piosenki. Na zakończenie koncertu Anna złożyła hołd zmarłemu przed tygodniem królowi pop - Michaelowi Jacksonowi, wykonując jego największy przebój "Billy Jean".W ramach promocji Anna Vissi udzieliła jeszcze wywiadu dla Kosmo Radia 95.1, w którym Tasos Rizopoulos pytał Ją m.in o najnowszą płytę, obecne relacje z Nikosem Karvelasem, niedawne spotkanie z Despiną Vandi, planowane koncerty w Odeonie i wprowadzenie zakazu palenia w miejsach publicznych.
Fragmentów wywiadu można posłuchać na stronach Yupi.gr.
Relacja z z koncertu, w tym dużo zdjęć, również na stronach Cosmo Radio 95.1.
piątek, 3 lipca 2009
Vissi - Vandi razem?
Czy najdłużej trwająca rywalizacja na greckiej scenie muzycznej zakończy się duetem?
Zawsze przychodzi czas, kiedy najbardziej nawet zakorzeniony mit zostaje zdemaskowany. Tak też stało się z rzekomą odwieczną walką pomiędzy Anną Vissi i Depsiną Vandi. Obie Gwiazdy greckiej piosenki, spotkały się niedawno na tegorocznym finale Mad Video Music Awards. Było to pierwsze w historii spotkanie obu Pań, które porozmawiały ze sobą, a nawet... polubiły się. Zdaniem krytyków muzycznych, droga do duetu Vissi Vandi jest otwarta i potrzeba jednynie utalentowanych autorów i kreatywnego producenta, którzy byliby w stanie zorganizować i zarejestrować najbardziej oczekiwaną współpracę w czasach nowoczesnej greckiej muzyki.
Ci, którzy nie znają dobrze greckiego rynku muzycznego, mogą zdziwić się, jak to możliwe, że dwoje Artystów, którzy nigdy się nie spotkali, może czuć do siebie tak dużo nienawiści?
Zarówno Anna Vissi jak i Despina Vandi mocno zaistniały na greckiej scenie muzycznej w latach 90. ubiegłego wieku. Wcześniej, w latach 80. Annie Vissi udało się pozyskać nastoletnią publiczność swoim porywającym, entuzjastycznym wykonaniem piosenek w stylu pop-folk, który wówczas był szalenie popularny wśród młodzieży. Anna dała serię koncertów w szkołach średnich i tak oto Ona sama i Jej piosenki autorstwa Nikosa Karvelasa stały się jednymi z najchętniej słuchanych wśród nastolatków. W 1996 roku Anna Vissi i Sakis Rouvas wystąpili wspólnie na koncercie w nocnym klubie Chaos w Atenach. Jego charakter i styl na długi czas wyznaczył nową drogę w standardach greckiego życia koncertowego. Ten koncert pokazał Annę Vissi nie tylko jako utalentowaną piosenkarkę, ale także, jako jedną z najbardziej symbolicznych artystek na greckiej scenie.
W tym samym czasie szerszej publiczności objawiła się również Despina Vandi, posiadająca wszystkie cechy niezbędne dla nowej gwiazdy: talent, klasę, piękno, wytrzymałość i pragnienie sukcesu. Na pytanie, czy czuje się jak nowa Anna Vissi, Despina powiedziała wtedy: "Anna Vissi śpiewa od 30 lat, a ja nie mam nawet 30". Ta uwaga była komentowana przez wiele lat. Niektórzy uważali, że młoda piosenkarka wykazała się niezwykłą skromnością, twierdząc, że jest to porównanie na wyrost, inni, że chciała dogryźć starszej koleżance. Kto miał rację, już chyba nigdy się nie dowiemy. Jedno jest pewne - właśnie od tamtej sytuacji rozpoczęła się wieloletnia rywalizacja i Ich porównywania trwające aż do dziś. Panie same też starały się o to, aby Ich drogi nigdy się nie krzyżowały. Aż do niedawnej czerwcowej nocy, gdy podczas finału MAD Video Music Awards Obie stanęły tak blisko siebie, że spotkania nie dało się już uniknąć.
GR Reporter - 2.07.2009
Zawsze przychodzi czas, kiedy najbardziej nawet zakorzeniony mit zostaje zdemaskowany. Tak też stało się z rzekomą odwieczną walką pomiędzy Anną Vissi i Depsiną Vandi. Obie Gwiazdy greckiej piosenki, spotkały się niedawno na tegorocznym finale Mad Video Music Awards. Było to pierwsze w historii spotkanie obu Pań, które porozmawiały ze sobą, a nawet... polubiły się. Zdaniem krytyków muzycznych, droga do duetu Vissi Vandi jest otwarta i potrzeba jednynie utalentowanych autorów i kreatywnego producenta, którzy byliby w stanie zorganizować i zarejestrować najbardziej oczekiwaną współpracę w czasach nowoczesnej greckiej muzyki.
Ci, którzy nie znają dobrze greckiego rynku muzycznego, mogą zdziwić się, jak to możliwe, że dwoje Artystów, którzy nigdy się nie spotkali, może czuć do siebie tak dużo nienawiści?
Zarówno Anna Vissi jak i Despina Vandi mocno zaistniały na greckiej scenie muzycznej w latach 90. ubiegłego wieku. Wcześniej, w latach 80. Annie Vissi udało się pozyskać nastoletnią publiczność swoim porywającym, entuzjastycznym wykonaniem piosenek w stylu pop-folk, który wówczas był szalenie popularny wśród młodzieży. Anna dała serię koncertów w szkołach średnich i tak oto Ona sama i Jej piosenki autorstwa Nikosa Karvelasa stały się jednymi z najchętniej słuchanych wśród nastolatków. W 1996 roku Anna Vissi i Sakis Rouvas wystąpili wspólnie na koncercie w nocnym klubie Chaos w Atenach. Jego charakter i styl na długi czas wyznaczył nową drogę w standardach greckiego życia koncertowego. Ten koncert pokazał Annę Vissi nie tylko jako utalentowaną piosenkarkę, ale także, jako jedną z najbardziej symbolicznych artystek na greckiej scenie.
W tym samym czasie szerszej publiczności objawiła się również Despina Vandi, posiadająca wszystkie cechy niezbędne dla nowej gwiazdy: talent, klasę, piękno, wytrzymałość i pragnienie sukcesu. Na pytanie, czy czuje się jak nowa Anna Vissi, Despina powiedziała wtedy: "Anna Vissi śpiewa od 30 lat, a ja nie mam nawet 30". Ta uwaga była komentowana przez wiele lat. Niektórzy uważali, że młoda piosenkarka wykazała się niezwykłą skromnością, twierdząc, że jest to porównanie na wyrost, inni, że chciała dogryźć starszej koleżance. Kto miał rację, już chyba nigdy się nie dowiemy. Jedno jest pewne - właśnie od tamtej sytuacji rozpoczęła się wieloletnia rywalizacja i Ich porównywania trwające aż do dziś. Panie same też starały się o to, aby Ich drogi nigdy się nie krzyżowały. Aż do niedawnej czerwcowej nocy, gdy podczas finału MAD Video Music Awards Obie stanęły tak blisko siebie, że spotkania nie dało się już uniknąć.GR Reporter - 2.07.2009
piątek, 26 czerwca 2009
Anna Vissi w radiu Sfera 102.2
W czwartkowe popołudnie Anna Vissi była Gościem Natalii Germanou i Poseidonasa Yannopoulosa w radiu Sfera 102,2. Spotkanie było bardzo długie - trwało ponad godzinę. Rozmawiano przede wszystkim o greckich MAD Video Music Awards, których finał miał miejsce poprzedniego dnia, w tym o pierwszym spotkaniu Vissi-Vandi. Anna opowiadała także o swojej ostatniej płycie, nadchodzącej letniej trasie koncertowej, pobycie i pracy w USA oraz przyjaźni z Patricią Field. Anna zaprzeczyła również krążącym pogłoskom, jakoby miał zostać odwołany Jej koncert w Atenach.Tutaj możecie zobaczyć Annę Vissi podczas pobytu w studiu radia Sfera 102,2 i posłuchać obszernych fragmentów wywiadu. Jest także krótki, ekskluzywny wywiad dla Yupi.gr., w którym Anna potwierdza informację, że jedna z Jej nowych piosenek znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Seks w wielkim mieście 2".
Tutaj z kolei jest jeszcze jeden tekst o MAD Video Music Awards 2009, w którym pierwsze akapity autor poświęcił oczywiście Królowej greckiej muzyki!
Etykiety:
Apagorevmeno,
Apagorevmeno Summer Tour,
Despina Vandi,
MAD TV,
Nikos Karvelas,
Radio
czwartek, 25 czerwca 2009
środa, 24 czerwca 2009
Pierwsze w historii spotkanie Anny Vissi z Despiną Vandi
Z jednego z wczorajszych newsów na portalu Yupi.gr dowiadujemy się, że na finałowych próbach do tegorocznej Gali MAD Video Music Awards doszło do pierwszego w historii osobistego spotkania Anny Vissi z Despiną Vandi. Szczegółów jednak brak. Obie Panie wystąpią dziś na wieczornej Gali. Anna Vissi, która początkowo miała zaśpiewać piosenkę "Kontra" w duecie z Danem Wilsonem, ostatecznie wykonana jednak cieszący się w Grecji i na Cyprze oszałamiającą popularnością utwór "Stin Pira" oraz promowany obecnie - "Alitissa Psichi". Na próbach Annie towarzyszyli m.in.: choreograf Zermen Brown i stylistka Patricia Field.Frekwencja na dzisiejszej Gali, która rozpocznie się o godz. 21.00 w Teatrze "Melina Mercouri", zapowiada się rekordowo. Obszernych relacji z przygotowań do Gali już można słuchać na antenie MAD Radio. Całość wieczoru (łącznie z "czerwonym dywanem") będzie można śledzić na żywo w Internecie na stronach MAD TV.
Telewizyjna retransmisja Gali jest planowana 1 lipca br.
Yupi.gr - 23.06.2009
Etykiety:
Alitissa Psichi,
Apagorevmeno,
Despina Vandi,
MAD TV,
Patricia Field,
Stin Pira
O Annie Vissi - najnowsze linki TV
W kontekście zbliżającej się wielkiej letniej trasy koncertowej Anny Vissi, media greckie poświęcają Artytsce coraz więcej czasu. Oto kilka ostatnich programów telewizyjnych, w których ostatnio dyskutowano o Annie, przypominając wiele z Jej artystycznych dokonań.
Historia Anny Vissi - Star Channel, 20.06.2009
O Annie Vissi w programie Natalii Germanou
Alpha TV,21.06.2009.
O Annie Vissi w programie Mes Ti Kali Hara
Alpha TV, 21.06.1009.
Anna Vissi kontra Despina Vandi
Alpha TV, 21.06.2009.
Historia Anny Vissi - Star Channel, 20.06.2009
O Annie Vissi w programie Natalii Germanou
Alpha TV,21.06.2009.
O Annie Vissi w programie Mes Ti Kali Hara
Alpha TV, 21.06.1009.
Anna Vissi kontra Despina Vandi
Alpha TV, 21.06.2009.
Etykiety:
Apagorevmeno,
Apagorevmeno Summer Tour,
Despina Vandi
piątek, 5 czerwca 2009
Anna Vissi kontra Despina Vandi - cd.
Wczoraj na portalu Yupi.gr ukazał się kolejny tekst dotyczący Anny Vissi i Despiny Vandi, a na kanale Star TV wyemitowano obszerny materiał przypominający całą, wieloletnią historię "kopiwania" Anny przez Despinę, dodatkowo ilustrujący ją archiwalnymi zdjęciami i fragmentami nagrań. Obydwa materiały podgrzewają atmosferę przed finałem tegorocznych MAD Video Music Awards, który odbędzie się za niespełna trzy tygodnie. Na imprezie mają się pojawić obie Panie.Pierwsze publikacje na temat podobieństw w ich wyglądzie zewnętrznym oraz działaniach artystycznych pojawiły się w lecie 1998 roku, kiedy Anna Vissi śpiewała w "Asterii", a Despina Vandi w "Ribas". Następnie, zimą 1999 roku, gdy Anna udała się do Londynu, Despina pojawiła się w klubie "Gazi" - tym samym, w którym Anna śpiewała rok wcześniej. Równocześnie dotychczasowi współpracownicy Anny Vissi, choreograf Fokas Evangelinou i Manolis Pantelidakis, rozpoczęli współpracę z Despiną Vandi. Kiedy Anna występowała w "Fever" w 2000 roku, Pantelidakis rozpoczął z Despiną próby w "Rex". Te koncerty nie doszły jednak do skutku po interwencji Nikosa Karvelasa. Despina Vandi powiedział potem w Down Town: "Anna Vissi jest na scenie od trzydziestu lat. To nawet dłużej, niż ja jestem na świecie".
Ta niestosowna wypowiedź zapoczątkowała ranę, która wciąż pozostaje otwarta, a także trwające do dziś porównania obu Artystek. Ich punkt kulminacyjny nastąpił w grudniu 2001 roku, kiedy to Despina Vandi wystąpiła na obchodach Bożego Narodzenia w Salonikach w czerwonej sukni, identycznej jak ta, w której wcześniej Anna Vissi pojawiła się na okładce miesięcznika Lacroix. Wkrótce Despina zorganizowała także party z okazji przyznania poczwórnej "Platynowej Płyty" albumowi "Geia" w klubie "Central" należącym do Chrysanthosa Panasa - współwłaściciela - wraz z Anną Vissi - Pomodoro. Kolejne trzy lata przyniosły dalsze liczne przykłady wzorowania się Despiny na swojej bardziej doświadczonej i utytułowanej Koleżance po fachu. Ich odbiciem jest m.in. cała seria filmików porównawczych umieszczonych na portalu You Tube przez wielbicieli Anny. Cała sytuacja zaostrzyła się dodatkowo w 2004 roku, kiedy to Nikos Karvelas określił Despinę "Kopią roku" Anny Vissi, jednocześnie gratulując jej perfekcyjnego, najlepszego z możliwych, naśladownictwa.
W ostatnim czasie sprawa nieco przycichła. Prawdopodobnie stało się tak na skutek przerwy, jaką Anna Vissi zrobiła sobie w greckich koncertach. Temat jednak powraca po wypowiedzi Themisa Georgantasa, który w popularnym programie "Kous Kous" emitowanym w Alpha TV zdradził, że obie Panie będą uczestniczyć w finale tegorocznych MAD Video Music Awards. Według informacji, do których dotarli redaktorzy portalu Yupi.gr, Despina Vandi ma pojawić się z towarzyszeniem zespołu Goin' Through, z którym... całkiem niedawno występowała Anna Vissi!
Yupi.gr - 4.06.2009
A oto wspomniany na wstępie materiał z jednego z ostatnich wydań Star TV:
środa, 3 czerwca 2009
Anna Vissi kontra Despina Vandi - MAD VMA 2009
Przed tegorocznym finałem greckich MAD Video Music Awards ponownie rozgorzały spekulacje na temat ciągnący się od dobrych kilkunastu lat: Anna Vissi kontra Despina Vandi. Obie Panie mają się pojawić na gali rozdania nagród, która odbędzie się w środę, 24 czerwca br. o godz. 21.00 w Teatrze "Melina Mercouri". Możemy o tym przeczytać m.in. w jednym z dzisiejszych artykułów na portalu Yupi.gr.Zanim jednak Artystki spotkają się (lub nie) na finałowym koncercie, przypomnę, że wciąż można głosować w 17 kategoriach na ulubione greckie klipy, emitowane w MAT TV od 1.04.2008 do 31.03.2009. Anna Vissi ze swoimi piosenkami jest nominowana aż w 5 kategoriach.
Głosuj na Annę Vissi!
piątek, 18 lipca 2008
Despina Vandi - chce współpracować z Anną?
Nie wiadomo, czy to kolejna plotka powielana przez dziennikarzy, czy też wydarzyło się coś nowego, ale na stronach greckiego Love Radio czytamy, że Despina Vandi w jednym ze swoich ostatnich wywiadów w programie "Panorama of Thessalonica" zgłosiła chęć podjęcia współpracy z Anną Vissi.
Byłaby to kolejna deklaracja Despiny w tej sprawie. Artystka jakiś czas temu, tym razem w rozmowie z Kosmoradio, mówiła już, że jej współpraca z Anną mogłaby być znakomitym przedsięwzięciem. Despina powoływała się wtedy na sukces, jaki odniosły przed laty, decydując się na współpracę, dwie amerykańskie gwiazdy piosenki: Whitney Houston i Mariah Carey.
A oto linki do dwóch materiałów filmowych, które obrazują powyższe słowa:
- Whitney Houston mówi o Mariah Carey (1990),
- rozmowa z Whitney Houston i Mariah Carey w programie Oprah Winfrey Show (1998).
Byłaby to kolejna deklaracja Despiny w tej sprawie. Artystka jakiś czas temu, tym razem w rozmowie z Kosmoradio, mówiła już, że jej współpraca z Anną mogłaby być znakomitym przedsięwzięciem. Despina powoływała się wtedy na sukces, jaki odniosły przed laty, decydując się na współpracę, dwie amerykańskie gwiazdy piosenki: Whitney Houston i Mariah Carey.
A oto linki do dwóch materiałów filmowych, które obrazują powyższe słowa:
- Whitney Houston mówi o Mariah Carey (1990),
- rozmowa z Whitney Houston i Mariah Carey w programie Oprah Winfrey Show (1998).
wtorek, 27 maja 2008
Anna & Despina - czy wystąpią razem?
Na portalu Womenonly.gr ukazał się kolejny artykuł na temat ewentualnych wspólnych występów Anny Vissi i Despiny Vandi w nadchodzącym, nowym sezonie artystycznym. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, więc trwają dalsze spekulacje :-)Zobacz cartykuł w Womenonly.gr.
czwartek, 24 kwietnia 2008
Anna Vissi - nowe artykuły w prasie
Nie ma tygodnia, aby w prasie nie ukazały się kolejne artykuły, teksty, zdjęcia czy plotki bezpośrednio lub pośrednio związane z Anną. Podaję dziś tylko linki do kolejnych, ponieważ poruszają one tematy, o których ostatnio pisałam już kilkakrotnie. Chodzi o:
- definitywny koniec współpracy Anny Vissi z Nikosem Karvelasem
- kwestię ciągnących się od lat porównań: Anna Vissi - Despina Vandi
Z pierwszego z artykułów dowiadujemy się dodatkowo, że Anna i Nikos podzielili już definitywnie swój majątek. Anna zatrzymała posiadłość w Ekali z zastrzeżeniem, że w przyszłości zostanie ona przepisana na Ich córkę Sofię. Ponadto serwis podaje, że na nowej greckiej płycie Anny na pewno nie znajdą się żadne piosenki Nikosa Karvelasa, natomiast dla Anny napiszą coś Nikos Moraitis i Dimitra Galani.
Etykiety:
Despina Vandi,
Internet,
Nikos Karvelas
poniedziałek, 11 lutego 2008
Sensacyjna wizyta w Ciro's Pomodoro
Z kolejnych internetowych doniesień dowiadujemy się tym razem nie tylko o tym, że wszystkie rzeczy Anny Vissi zajęte w związku z procesem z Polyvideo wróciły już do właścicielki. Czytamy także o dość tajemniczych propozycjach zawodowych, które zostały przedstawione Annie na kolejny zimowy sezon. Propozycje są imponujące, jeśli chodzi o zyski, ale równocześnie szokujące pod względem artystycznym... Czy właśnie dlatego w ostatni wtorek restaurację Anny Ciro's Pomodoros odwiedziła... Despina Vadi?! Despina świetnie bawiła się cały wieczór, a nawet zaśpiewała kilka piosenek.
Etykiety:
Ciro's Pomodoro Pizza,
Despina Vandi,
Polyvideo
czwartek, 24 stycznia 2008
Vissi / Vandi - współpraca?
Spekulacje na temat ewentualnej współpracy tych dwóch gwiazd greckiej piosenki sięgają ładnych kilku lat wstecz. Wszyscy wiemy, że Despina Vandi zaczęła mówić o współpracy z Anną Vissi jeszcze w czasie, gdy ta grała w musicalu "Mala", czyli w 2002 roku. Ostatnio w wywiadzie dla Kosmoradia z Salonik Vandi ponownie stwierdziła, że jej współpraca z Anną byłaby wspaniałym pomysłem.
Sama Anna Vissi jak dotąd nie wypowiedziała się jednoznacznie w tej sprawie. Nigdy nie zaprzeczyła krążącym pogłoskom, ale nigdy również oficjalnie nie zaaprobowała pomysłu. W 2006 roku, w wywiadzie dla Love Radio, powiedziała za to, że obie (Anna i Despina) znajdują się w dwóch zupełnie różnych punktach swojej drogi artystycznej i stwierdziła, że dlatego w tej chwili nie ma pomysłu, jak miałaby ich ewentualna współpraca w duecie wyglądać.
Nigdy nie mów nigdy...
Nigdy nie mów nigdy...
Subskrybuj:
Posty (Atom)


