Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rex. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rex. Pokaż wszystkie posty

sobota, 10 września 2011

Anna Vissi zimą w Rex!

Rex, Ateny
Po tajnych negocjacjach, które miały miejsce w ostatnich dniach, zespół Anny Vissi ogłosił plany artystyczne na nowy sezon. Jak donosi m.in. magazyn Down Town Artystka tej jesieni i zimy będzie występować w Rex Music Hall w Atenach!

Anna pojawi się na tej scenie po 20 latach. W 1991 roku Gwiazda miała w Rex swój show w reż. Nikosa Soulisa, Nikosa Karvelasa i Pavlo Kontogiannidisa zatytułowany po prostu Anna Vissi Show.


downtown.gr- 7.09.2011

środa, 20 lutego 2008

Anna Vissi śpiewa z Fanami

Dziś krótki filmik z Anną śpiewającą z jakimiś szalonymi Fanami z Cypru za kulisami w Rex. Anna nieźle się bawiła, pogratulowała też Ardanitaki i Galani występu. Tylko pozazdrościć...


czwartek, 14 lutego 2008

Anna Vissi w REX

Jak donosi ostatni grecki Hello Magazine Anna Vissi z przyjaciółmi bawiła ostatnio w clubie Rex. Powodem Jej wizyty w klubie nie był jedynie koncert Dimitry Galani i Elefthererii Arvanitaki. Zaproszenie dotarło od samego gospodarza - Giorgosa Papadakisa, od którego Anna otrzymała już wcześniej intratną propozycję zawodową na kolejny sezon. Anna wyłowiona z pierwszego rządu dała się namówić na krótki występ. Zaśpiewała swoją klasyczną balladę "Dodeka" oraz - w duecie z Eleftherią Arvanitaki - piosenkę "Meineis Na Edo". Fakt, że Anna pojawiła się w Rex i w dodatku świetnie się tam bawiła, pozwala nieśmiało przypuszczać, że już za kilka miesięcy będziemy mogli napisać nareszcie o greckich koncertach Anny...

Na zdjęciu Anna i Sofia.
Fot. Hello Magazine